phonelink_ring tel. 86 216 24 76
Czynne: Pon. - Pt. 7.30 - 15.30
settings_brightness
Wielkość tekstu:
 • a
 • a
 • a
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności
Wyszukuj

Letnie Kino Nadziei w Piątnicy przeniesione do sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy

Wójt Gminy Piątnica- Krzysztof Ryszard Kozicki zaprasza na Letnie Kino Nadziei to cykl niebiletowanych pokazów filmowych organizowanych w Piątnicy, które odbędą się   15 i 16 lipca 2018 r.  o godzinie 21:00 na FORT III w Piątnicy

 PLAKAT JJJ.png

MOJA MIŁOŚĆ (15 lipca 2018 r. ) 

Produkcja: USA

Reżyseria: Brian Baugh

Gatunek: Dramat

Wersja z lektorem

Historia oparta na faktach. Masakra, która miała miejsce 20 kwietnia 1999 roku w Columbine High School całkowicie zmieniła spojrzenie Amerykanów na życie uczniów liceów. Dwaj nastoletni uczniowie weszli na teren szkoły i strzelając z broni palnej, zamordowali dwunastu rówieśników i jednego nauczyciela. Strzelanina w Columbine odbiła się szerokim echem na całym świecie, wywołując panikę moralną związaną z młodzieżą nieprzystosowaną społecznie, środkami antydepresyjnymi, brutalnymi filmami, muzyką i grami komputerowymi, Internetem oraz powszechnym dostępem do broni. Główną bohaterką jest Rachel Joy Scott jedna z ofiar tego tragicznego wydarzenia.

Oparte na szczerych zapiskach Rachel Joy Scott uczennicy Columbine High School, MOJA MIŁOŚĆ to pełne nadziei przypomnienie, że w momencie, kiedy oddajemy swoje życie w ręce Boga, możemy wywołać zmianę, która zmieni świat.

 

OLD FASHIONED (16 lipca 2018 r.)

Produkcja: USA

Reżyseria: Rik Swartzwelder

Gatunek: Komedia romantyczna

Wersja z lektorem

On – w przeszłości król studenckiej braci, teraz ma opinię staroświeckiego, przywiązanego do zasad samotnika. Ona – niespokojny duch o buntowniczym nastawieniu do życia i związków. Uciekając od trudnej przeszłości, pojawia się w miasteczku i zamieszkuje w pobliżu. Ich drogi zbiegają się w małym miasteczku, gdzieś w Ameryce. Spotkanie Amber i Claya wywraca ich świat do góry nogami, lecz bolesne doświadczenia nakazują trzymać się od siebie z daleka. Tych dwoje przekona się, że miłość to sztuka kompromisu. Czy Clay wyjdzie poza mur zasad, który wokół siebie zbudował, a ona przezwycięży lęki i rany z przeszłości?

 

Aktualizacja:

Informujemy, że pokazy filmowe zostały przeniosione na salę w Gminnym Ośroku Kultury w Piątnicy, ul. Szkolna 25 z powodu panujących warunków atmosferycznych.

 

Fundusze Europejskie

 • ugpiatnica@gminapiatnica.pl
 • 86 216 24 76
 • 86 218 24 56

  • Numer konta do wpłat:
  • Hexa Bank Spółdzielczy
   68 8762 0009 0000 1270 2000 0020