phonelink_ring tel. 86 216 24 76
Czynne: Pon. - Pt. 7.30 - 15.30
settings_brightness
Wielkość tekstu:
 • a
 • a
 • a
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności
Wyszukuj

VI edycja projektu "Rolnik Roku" i "Sołtys Roku"

Redakcja Gazety Współczesnej razem z Marszałkiem Województwa Podlaskiego prowadzi VI edycję projektu „Rolnik Roku" i „Sołtys Roku".

Wspólnie chcemy promować najlepsze praktyki w rolnictwie, innowacyjne rozwiązania w produkcji oraz otwartość na pomoc i dzielenie się wiedzą z innymi. Takich gospodarzy chcemy zaprezentować w plebiscycie na Rolnika Roku 2017.

Szczególną uwagę poświęcimy młodym rolnikom, ponieważ to na nich spoczywa ciężar utrzymania wysokiej dynamiki zmian na wsi i stałej poprawy stanu podlaskiego rolnictwa.

„Sołtys Roku" będzie z kolei promował aktywnych, wartościowych członków wiejskich społeczności lokalnych, którzy są gotowi kosztem prywatnego czasu prowadzić działania dla dobra swojego sołectwa. Warto dodać, że mieszkańcy wsi stanowią niezmiennie ponad połowę Czytelników Współczesnej i prawie 1/3 użytkowników portalu http://wspolczesna.pl.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania do konkursu Rolników i Sołtysów, którzy należą do najlepszych w Państwa gminie. Wskazanie przez władze samorządowe będzie szczególnym wyróżnieniem dla każdego nominowanego. Państwa reprezentanci będą mogli walczyć nie tylko o poparcie rodziny, sąsiadów czy przyjaciół, ale będą również ocenieni przez Kapitułę Konkursową, która wybierze - niezależnie od głosów mieszkańców rolników szczególnie wyróżniających się poprzez swoją działalność i godnych miana ambasadorów podlaskiej wsi.

Zgłoszeń, zawierających imię i nazwisko kandydata, jego wiek i telefon kontaktowy oraz dane kontaktowe zgłaszającego można dokonywać wysyłając: list pod adres redakcji Gazety Współczesnej: ul. w. Mikołaja 1, 15-419 Białystok, e-mail (zależnie od kategorii) pod adres: rolnik@wspolczesna.pl, mlodyrolnik@wspolczesna.pl tub soltys@wspolczesna.pl oraz pod telefonami: 85 748 96 00 i 85 748 74 28.

Szczegóły i regulamin są dostępne na portalu http://wspolczesna.pl w zakładce „Plebiscyty”.

Fundusze Europejskie

 • ugpiatnica@gminapiatnica.pl
 • 86 216 24 76
 • 86 218 24 56

  • Numer konta do wpłat:
  • Hexa Bank Spółdzielczy
   68 8762 0009 0000 1270 2000 0020